יש כמה וכמה אפשרויות שיסייעו לכם לבחור ארון, איזה ארון אתם צריכים באמת? יש מגוון של אפשרויות ושילובים כאלה ואחרים שבסופו של דבר יאפשרו שימוש נכון ובעיקר פרקטי. מחפשים את הארון המתאים, את הצבע ואת המראה המושלם? הנה כל מה שכדאי וחשוב שתדעו לפני שאתם בוחרים את ארון הבגדים הבא שלכם.

זה לא רק הפנים זה גם החוץ – הארון עצמו

חשוב מאוד להבין מה מתאים לחלל הכללי, לפני שאתם בוחרים ארון ראוי לבחור את המתאים לא רק בכלליות, אלא גם בעניין של גודל השטח. יש לקחת מידות מהרצפה ישירות אל תקרה ואפילו מקיר לקיר. הרעיון הוא לא לצור מצב של דוחק ולוודא בו זמנית שהארון נראה מושלם על כל המשתמע מכך.

יש להשאיר מרווח של לפחות סנטימטר ואם אתם צריכים דלת עם צירים, חשוב לקחת בחשבון לפחות 4 סנטימטר לכל היותר.

יש לקחת בחשבון גם מרווח של ביטחון לפחות סנטימטר אחד. כמו כן יש לקחת בחשבון את עניין הרוחב שהוא לא פחות חשוב.

דבר נוסף לא פחות חשוב זה עניין עומק הארון, אחרי הכול אתם רוצים שיהיה לכם מספיק מקום לאחסן בפנים. יש כל מיני סוגים של עומקים ואפשרויות לכן זה לא באמת בעיה, כל מה שאתם צריכים זה להיוועץ ואז לחבור אל המתאים ביותר.

כמו כן יש לדבר גם על הגוונים המתאימים, חשוב מאוד לבחור את הגוונים המושלמים כך שהארון יתאים גם בהיבט של העיצוב.

מאיזה חומר גלם כדי לבחור את הארון?

כמו בכל דבר, גם כאן חשוב להחליט מאיזה חומר אתם צריכים את הארון שלכם? מעץ אלון או חומר אחר? אולי שילובים של מתכת עם זכוכית? כדי לבחור את חומר הגלם, אתם בהחלט צריכים לשריין את עצמכם בתקציב המתאים ובו זמנית גם את ההתאמה לצורך, האם יהיה זה ארון עבור חדר ילדים או חדר מבוגרים?

בסיכומו של דבר, יש לקחת בחשבון גם את האביזרים המתאימים ואז להקים את הארון המושלם.